Technické zabezpečenie

Hydrojet

Veľmi spoľahlivé vysokotlakové čistiace zariadenie s vysokým výkonom.

Je to moderný prístroj, určený na odstránenie príčiny havarijného stavu. Je odskúšaný vo viacerých štátoch Európskej únie. Nielenže spĺňa všetky potrebné normy, no v testoch sily, spoľahlivosti a ceny sa osvedčil ako jeden z najlepších, čo sa odzrkadľuje na našich službách a cenách pre koncových zákazníkov.

REVI 350

Zariadenie vďaka ktorému nájdeme príčinu vašich nepríjemností.

REVI 350 je kamerová hlava značky SONY. Je farebná, vodotesná, plnená dusíkom s ukazovateľom tesnosti tlaku. Má integrované osvetlenie – LED diódy novej generácie s vysokou svietivosťou. Má optický zoom 10× a digitálny 4×. Všetky tieto parametre sú dôkazom toho, že REVI 350 je skutočne presná a spoľahlivá kamerová hlava na odhalenie príčiny poruchy. Manipulácia s ňou nie je náročná a v spojení s našimi školenými a zručnými zamestnancami máte záruku spoľahlivého a rýchleho výsledku za výhodnú cenu.

ReBoss

Vďaka tomuto zariadeniu zhotovíme záznam, na ktorom bude zachytený koreň vášho problému.

Ovládací box, ktorý je určený pre prácu s kamerovým systémom. Vďaka nemu presne zmonitorujeme potrubie a kanalizáciu. Záznam z videa si môžeme uložiť pre ďalšie potreby, či presnejšie odhalenie problému. Obsahuje farebný LCD monitor, digitálny video rekordér na SD pamäťovú kartu, video výstup a mnoho ďalších užitočných funkcií, ktoré zdokonaľujú našu prácu. Je možné pripojiť k nemu aj externú digitálnu kameru.

Núdzové výjazdy a okamžitá pomoc

Ste v núdzi? Nevadí. Na to sme tu my. Poskytneme Vám okamžitú pomoc.

+421 919 175 335 alebo Kontaktujte nás

Vytvorila spoločnosť UNIQINO s.r.o.