K práci sme mali vždy blízko. Naše pracovné skúsenosti siahajú až do roku 1999. Postupne sa k nášmu prvému pracovnému projektu pridávali ďalšie a ďalšie. Spokojný zákazník nás odporučil kamarátovi a ten zase ďalšiemu. S pribúdajúcimi zákazkami stúpali tiež nároky zákazníkov, ale aj naše skúsenosti. Vedeli sme, že musíme držať krok s neustále novými technológiami, ale nezanedbali sme ani zdokonaľovanie komunikácie a kvality našich služieb.

Časom sme mali v pláne rozširovať naše pracovné portfólio, nakoľko sme chceli poskytovať komplexné služby. Vzhľadom k tomu, že naši zákazníci sú s odvedenou prácou spokojní, stále sa nám darí rozširovať ho. Momentálne sa na nás môžete obrátiť, ak potrebujete pomoc s likvidáciou azbestu – nebezpečného odpadu. Akékoľvek narábanie s ním a najmä jeho likvidácia si vyžadujú špeciálne zaškolených ľudí. A to my sme. Nie sme len zaškolení, máme s touto prácou už aj bohaté skúsenosti. Tiež rekonštruujeme byty, domy a bytové jadrá. Našou doménou sú murárske, rekonštrukčné a stavebné práce. Sme k dispozícii pre celé územie SR. Neustále sa zdokonaľujeme v našej práci a zaujímame sa o nové stavebné trendy, poznáme všetky novodobé stavebné materiály, ale aj nové módne trendy v stavebníctve. Do nášho portfólia patria aj vodoinštalačné práce. Venujeme sa inštalácii rozvodov pitnej a teplej úžitkovej vody, inštalácii potrubia kanalizácie a odpadových systémov dažďovej vody. Sme vám k dispozícii aj ak potrebujete vymeniť, či opraviť existujúce vodovodné armatúry, ventily, kohútiky, batérie a ďalšie ich súčasti. Tiež realizujeme komplexné riešenia vykurovania pre vaše domovy. Postaráme sa o projekt, predložíme vám najefektívnejšie varianty vykurovania a potom ako si vyberiete to pravé pre vás, zrealizujeme ho.

Vo všetkých spomínaných odvetviach máme bohaté skúsenosti za ktorými stoja spokojní zákazníci. Ak sa k nim chcete pridať, kontaktujte nás.